PivoGrando.cz

Popis produktu

Svrchně kvašené pivo stylu Fruit Sour Ale disponuje svou vyváženou sladko-kyselou chutí s třešňovým podtónem, i vyváženým nasycením. Ovocná vůně umocní Vaše dojmy. Doznívání je ladné, plynulé a ovocné.

Belgie

Svrchně kvašené pivo stylu Fruit Sour Ale disponuje svou vyváženou sladko-kyselou chutí s třešňovým podtónem, i vyváženým nasycením. 

Cena vč. DPH:
59 Kč
Dodání:
Dočasně nedostupné
Množství:
- 1 +
Vlastnosti piva
Obsah alkoholu:
6%
Stupňovitost:
16%
Typ balení:
Sklo 0,33l
Filtrace:
Mikrofiltrace
Barvy:
rubínová
Hořkost:
7 IBU
Kvašení:
Svrchní
Pivní styl:
Ale
Zátka:
Korunka
Slad:
ječný
Chmel:
Neuvedeno
Chuť:
S ovocnými tóny, Jemná, Kyselá
Duvel de Moortgat

Duvel je belgický pivovar založený roku 1871 Janem-Leonardem Moortgatem a jeho ženou. Sídlí v městečku Puurs severně od belgického Bruselu. Motem Duvelu je: „Žádné pivo na světě není vařeno s takovou péčí jako Duvel.“ Toho se drží již šest generací sládků. Zařekli se, že spolu s úctou k tradicím povedou svá piva k dokonalosti. Pivovarníci se během první světové války poprvé setkali s anglickými typy piv. Syn pana Moortgata roku 1918 přivezl z Anglie kmen kvasinek, který Duvel používá dodnes. Díky tomu se na oslavu konce První světové války uvařil Victory Ale, který se později stal základem pro originální pivo Duvel. Kromě piva zde produkují i pivní pálenku. V Belgii se pivo obvykle pije z rozličných sklenic, přičemž každý druh piva mívá svůj specifický tvar sklenice i vlastní design. Duvel si za svůj vzal speciální tulipánovitý tvar. Tato sklenice se stala jistou ikonou, dokonce byla první tulipánovitou pivní sklenicí na světě. Dnes Duvel nabízí široký a pestrý výběr sklenic.

Duvel de Moortgat také nabízí
 • Duvel - sklo 0,75l v plechovém boxu
  Dočasně nedostupné
  363 Kč
  Cena vč. DPH
 • Liefmans Kriek Brut - sklo 0,33l
  Dočasně nedostupné
  59 Kč
  Cena vč. DPH
 • Liefmans Goudenband - sklo 0,33l
  Dočasně nedostupné
  59 Kč
  Cena vč. DPH